SecKit Override (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Security
da: Sikkerhed

en: Overrides
da: Erstatninger

en: Inherit
da: Arv

en: Path pattern
da: Sti mønster
