Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: 1 hour
af: 1 uur

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.
