Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
