Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Send email
el: Στείλε email

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Expires
el: Λήγει

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 4 hours
el: 4 ώρες

en: About
el: Περί

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Uses
el: Χρήσεις
