Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.
