Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Token
fi: Muuttuja

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: About
fi: Tietoja

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Uses
fi: Käyttää
