Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Email
he: דוא"ל

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Token
he: אסימון

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 4 hours
he: 4 שעות

en: About
he: אודות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Uses
he: שימושים
