Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: 2 hours
kn: ೨ ಗಂಟೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
