Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Token
oc: Geton (token)

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: About
oc: A prepaus

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Uses
oc: Usatges
