Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Email
th: อีเมล

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
