Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
