Secure Notes (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Expires
vi: Hết hạn

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: 2 hours
vi: 2 giờ

en: About
vi: Giới thiệu

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Uses
vi: Sử dụng
