Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.
