Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Email
cs: E-mail

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Expires
cs: Expiruje

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: About
cs: Popis

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Uses
cs: Použití
