Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Send email
ja: メール送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Email
ja: メール

en: Email Message
ja: メールメッセージ

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Token
ja: トークン

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除

en: 12 hours
ja: 12時間

en: About
ja: アバウト

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Uses
ja: 機能
