Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
