Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Email
lv: E-pasts

en: Token
lv: Marķieris

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: About
lv: Par

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Uses
lv: Lieto
