Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Email
mr: ईमेल
