Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Send email
ro: Trimite email

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Email
ro: email

en: Expires
ro: Expiră la

en: Token
ro: Simbol

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: About
ro: Despre

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Uses
ro: Foloseşte
