Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න
