Secure Notes (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Email
tr: E-posta

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Token
tr: Simge

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil

en: About
tr: Hakkında

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Uses
tr: Kullanım
