Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Send email
be: Адправіць email

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Email
be: Адрас E-mail

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Uses
be: Выкарыстанне
