Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Send email
da: Send e-mail

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: 1 hour
da: 1 time

en: Email
da: E-mail

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Expires
da: Udløber

en: Token
da: Symbol

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Delete Selected
da: Slet valgte

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 4 hours
da: 4 timer

en: 12 hours
da: 12 timer

en: About
da: Om

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Uses
da: Bruger
