Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Email
eu: Eposta

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: About
eu: (r)i buruz

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Uses
eu: Erabilerak
