Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Send email
hu: Email küldése

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Email
hu: E-mail

en: Email Message
hu: Email üzenet

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Expires
hu: Lejár

en: Token
hu: Vezérjel

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: other
hu: egyéb

en: About
hu: Leírás

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Uses
hu: Használat
