Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه
