Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Uses
sl: Uporablja
