Secure Notes (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
