Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Email
bn: ইমেইল

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: About
bn: সম্পর্কে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
