Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Expires
ca: Expira

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció

en: About
ca: Detalls

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Uses
ca: Usos
