Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Email
is: Netfang

en: Email Message
is: Tölvupóst skilaboð

en: Expires
is: Fyrnist

en: About
is: Um
