Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
