Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
