Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Email
sv: E-post

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: other
sv: andra

en: About
sv: Om

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Uses
sv: Använder
