Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Message
uk: Надіслати листа

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Token
uk: Замінник

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 4 hours
uk: 4 години

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: other
uk: інше

en: About
uk: Про модуль

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Uses
uk: Використання
