Secure Notes (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Email
ur: ای میل
