Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Email
bg: Е-поща

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.
