Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
