Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.
