Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Send email
et: Saada kiri

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Email
et: E-kiri

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: About
et: Programmist

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Uses
et: Kasutab
