Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Expires
pl: Wygasa

en: Token
pl: Wzorzec

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: 8 hours
pl: 8 godzin

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Uses
pl: Używa
