Secure Notes (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Node Type
pt: Tipo do Node

en: Expires
pt: Expira

en: No items selected.
pt: Nenhum item foi selecionado.

en: Delete Selected
pt: Apagar Selecionados

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: 4 hours
pt: 4 horas

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: other
pt: outro

en: About
pt: Sobre

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Uses
pt: Usos
