Secure Notes (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Email
am: ኢሜይል
