Secure Notes (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
