Secure Notes (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Email
fr: Courriel

en: Email Message
fr: Message de courriel

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Expires
fr: Expire

en: Token
fr: Jeton (token)

en: No items selected.
fr: Aucun élément sélectionné.

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection

en: 2 hours
fr: 2 heures

en: 4 hours
fr: 4 heures

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: About
fr: À propos

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Uses
fr: Utilisations
