Secure Notes (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
