Secure Notes (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
