Secure Notes (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Send email
pt: Enviar email

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: No items selected.
pt: Nenhum item selecionado.

en: About
pt: Sobre

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Uses
pt: Usos
