Secure Notes (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
