Secure Notes (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Send email
no: Send e-post

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: 1 hour
no: 1 time

en: Email
no: E-post

en: Email Message
no: Epost-melding

en: Expires
no: Utløper

en: Token
no: Symbol

en: No items selected.
no: Ingen elementer valgt.

en: 12 hours
no: 12 timer

en: About
no: Om

en: Create @name
no: Opprett @name

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.

en: Uses
no: Bruker
